Toyota Auris 1.6 (97kw) Executive, r. 2018-25000km

Predám Toyotu Auris (som prvý majiteľ) kúpenú v roku 2018 so zárukou do 05/2021.

Auto bolo zakúpené za sumu 22 000 € a predávané za sumu 15 999 € poprípade dohodou.

Auto má najazdených 25 000 km, pričom je garážované a jazdené po meste, poprípade po diaľnici medzi mestami. Karoséria, podvozok, interiér ale aj motor sú vo vynikajúcom stave. Auto bolo pravidelne kontrolované v Toyota servisoch na preventívnej prehliadke, atď.

Auto je vo výbave Executive a teda v tej najvyššej možnej výbave. Pod túto výbavu spadá napríklad dvoj-zónová automatická klimatizácia, vyhrievanie predných sedadiel v Alcantara prevedení. Navigácia naprieč celou Európou.

Multi-funkčný volant, palubový počítač, dotyková obrazovka, elektricky ovládané predné aj zadné okná, elektricky ovládané a vyhrievané spätné zrkadlá, ktoré sa automaticky sklápajú pri uzamknutí. Vnútorné spätné zrkadlo s automatickou svetelnou clonou.

Dvojité osvetlenie interiéru, kozmetického zrkadielka spolujazdca, príručnej priehradky a kufra.

Vonkajšie osvetlenie pozostáva z denného LED osvetlenia a Bi-LED osvetlenia stretávacích a diaľkových svetiel s automatizovaným upravením sklonu svietenia pri stúpaní/klesaní vozovky. Predné a zadné hmlové osvetlenie.

K štandardnej systémovej výbave navyše obsahuje svetelný senzor (prepína denné/stretávacie osvetlenie/diaľkové osvetlenie), dažďový senzor. Asistent rozjazdu do kopca, asistent udržania jazdných pruhov, rozpoznávanie cestných značiek. Proti-kolízny systém a senzor tlaku v pneumatikách, atď.

Automobil ma taktiež predné aj zadné senzory s nastavením citlivosti a zadnou kamerou a asistentom na parkovanie.

Motorizačne je auto vybavené štandardným 1,598 cm kubickým benzínovým atmosférickým motorom (bez turbo-miechadla) a 6-stupňovou manuálnou prevodovkou s tempomatom a nastaviteľným obmedzovačom rýchlosti. V cene sú aj originálne Toyota zliatinové disky (16 palcové) a letné pneumatiky Continental.

Po dohode je možné kúpiť druhú sadu hliníkových diskov Alutec Shark so zimnými pneumatikami značky Nokian.
Auto je vybavené bez-kľúčovým štartovaním a odomykaním/zamkýnaním a dotykovým uzamykaním na predných dverách.

Ku kúpe patrí originálna technická knižka, rezervné kľúče, vnútorné koberčeky, lekárnička, atď.

Poskytujem možnosť testovacej jazdy, poprípade kontroly stavu auta u mechanika (Toyota, súkromník alebo servis navrhnutý kupujúcim).

Dôvodom predaja je nutnosť kúpi väčšieho auta pre viac-člennú rodinu.
Cena: 15 999 EUR
Číslo inzerátu 90528

 

1.2.2020 | 22:49 | prehliadnuté 292 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.